Вест

Почетак другог полугодишта 2020/21. - СМЕРНИЦЕ

Датум: 14. Januar 2021 13:15 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици овде можете преузети документ у коме су детаљно објашњене смернице за спровођење наставе у другом полугодишту школске 2020/`21.године.

НОВЕ МЕРЕ ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА !!!

Датум: 29. Novembar 2020 22:38 Категорија: Новости

НОВЕ МЕРЕ...ВАЖНО !!!!

Измена школског календара 2020/2021.

Датум: 29. Novembar 2020 22:34 Категорија: Новости

ВАЖНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ
ОБАВЕШТЕЊЕ О НОВИМ МЕРАМА ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА И ИЗМЕНАМА ШКОЛСКОГ КАЛЕНДАРА ОБРАЗОВНО-ВАСПИТНОГ РАДА У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

Обавештавам Вас да су на основу препорука Кризног штаба за сузбијање заразне болести COVID-19 и Уредбе о Допуни уредбе о мерама за спречавање и сузбијање заразне болести COVID-19 прописане нове мере за организацију рада основних школа и измењен школски календар за школску 2020/21. годину.

У првом циклусу основне школе наставља се непосредни образовно-васпитни рад према досадшњем моделу организације наставе, односно настава ће се одвијати као и до сада по истом распореду часова и група.

У другом циклусу основне школе образовно-васпитни рад оствариваће се од понедељка 30. новембра 2020. године путем наставе на даљину, уз коришћење одговарајућих платформи, о чему су ученици и родитељи већ обавештени од одељењских старешина и предметних наставника и које се већ користе, односно система за управљање учењем и путем Јавног медијског сервиса Србије.
Прво полугодиште завршава се 18. децембра 2020. године.

Зимски распуст траје од 21. децембра 2020. године до 15. јануара 2021. године.

Друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године

Светлана Б. Живановић, директор школе
27.11.2020.
Страгари

Мере заштите здравља ученика

Датум: 31. Avgust 2020 09:31 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље

Датум: 22. Maj 2020 10:56 Категорија: Новости

Упис ђака првака 2020.

Датум: 31. Mart 2020 12:52 Категорија: Новости

Поштовани родитељи
Проглашењем увођења ванредног стања због вируса корона од 16.3.2020.године и организовањем рада у новонасталим условима, ОШ ,,Јулијана Ћатић” у Страгарима  је омогућила родитељима да од 1.04.2020.године, пријаве своју децу за упис у први разред  у нашу школу путем достављања  пријаве за упис на e-mail adresu: pedagog.stragari@gmail.com.

Пријаву за упис можете преузети на сајту школе: http://osjulijanacatic.nasaskola.rs/downloadc/31/Upis-PRVAKA-2020/

Заказивање тестирања и достављање документације  вршиће се по престанку ванредног стања.
Драги родитељи, поштујте све мере које доноси Влада Републике Србије и чувајте Ваше и здравље ваших укућана.
Желим Вам свако добро.
                                                                Светлана Б. Живановић

Анекс школском календару 2019/2020.

Датум: 26. Mart 2020 13:58 Категорија: Новости

Обавештење о измени Правилника о школском календару за актуелну школску годину.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ - Преузимање материјала

Датум: 23. Mart 2020 16:58 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и драги ученици,
Услед ванредне ситуације која је проглашена на територији Републике Србије због спречавања ширења Корона вируса, са редовне наставе прелази се на учење на даљину.
Ученици могу сав додатни материјал из предмета СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ да погледају на овој страници преко сервиса „Google Drive“.
Довољно је да кликнете на линк испод и отвориће Вам се прозор са материјалима и домаћим задацима сложеним по разредима и датумима.

МАТЕРИЈАЛИ СРПСКИ ЈЕЗИК

Настава на даљину !!!

Датум: 17. Mart 2020 11:02 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, кликом на фотографију испод бићете аутоматски пребачени на сајт министарства просвете Р.Србије, тачније на део где је програмска шема и распоред online наставе.
Молимо вас све за мало стрпљења и разумевања. Како нама шаљу обавештења и информације тако ћемо и ми вас обавештавати путем сајта школе. Молимо вас посебно да обратите пажњу на ваше електронске адресе где ћемо вам свакодневно слати материјале и линкове за вашу децу, а наше ученике. Очекујемо повратне информације у виду текста "меил је примљен" или томе слично. Хвала унапред.

Настава на даљину - ОБАВЕШТЕЊЕ РОДИТЕЉИМА

Датум: 16. Mart 2020 17:24 Категорија: Новости

Министарство просвете науке и технолошког развоја Р.Србије је проследило допис за родитеље свим школама на територији државе.