ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Датум: 02. Mart 2015 12:36 Категорија: Достигнућа

Ученици наше школе, Светлана Ранковић (пети разред) и Василије Арсенијевић (пети разред), у суботу 28.02.2015.године, су учествовали на ОПШTИНСКОМ такмичењу из МАТЕМАТИКЕ.

Светлана Ранковић је изборила пласман за наредни, виши ранг такмичења. Честитамо јој овим путем као и Василију који није изборио пласман на виши ранг такмичења, сматрамо и ово огромним успехом ученика.

Такође, ученик осмог разреда, Милошевић Марко је истог дана учествовао на ОПШТИНСКОМ такмичењу из ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА. Стицајем неких несрећних околности, Марко није остварио пласман за наредни, виши ранг такмичења, али му овим путем честитамо на оствареном и желимо срећу у наредној школи коју буде репрезентовао на такмичењима.

Захвалност дугујемо и наставницима математика и енглеског језика који су несебично помагали својим ученицима ради остваривања што бољих резултата.