СВЕТИ САВА

Датум: 29. Januar 2015 21:19 Категорија: Новости

ШКОЛСКА СЛАВA "СВЕТИ САВА" !!!

У склопу обележавања школске славе у уторак, 27. јануара 2015. године, у фискултурној сали је одржана приредба коју су припремили ученици наше школе.
На почетку је хор, предвођен наставницом музичке културе Маријом Микићевић, отпевао Светосавску химну, након чега су ученици млађих разреда, предвођени својим учитељима, као и ученици од петог до осмог разреда, предвођени наставником српског језика Љубомиром Минић, представили драмски приказ из живота и рада Светог Саве. Директор школе, Светлана Б. Живановић, ученици школе и Отац Јова Биберџић - имали су част да учествију у резању колача. На крају приредбе наступио је школски фолклор који је извео неколико "композиција" из свог репертоара.
Неке од фотографија можете погледати у галерији.