Обавештење за родитеље будућих првака

Датум: 30. Mart 2022 16:34 Категорија: Новости

Упис првака

Обавештавају се родитељи да је Основна школа „Јулијана Ћатић“ у Страгарима почела са пријемом захтева за упис деце у први разред основне школе за школску 2022/2023. годину.
Захтев за упис у први разред родитељи могу преузети на сајту школе или преузети у матичној школи и попуњени послати на мејл адресу [email protected]  или [email protected]
У први разред основне школе, уписују се деца рођена од 01. марта 2015. године до 29. фебруара 2016 . године.
Документа потребна за упис деце у први разред:
1.Потврда о извршеној вакцинацији детета.
2.Потврда о извршеном стоматолошком прегледу.
3.Уверење о похађању припремног предшколског програма (доставља се по завршетку предшколског програма , када дечја установа изда уверење).
Извод из матичне књиге рођених детета и пријаву пребивалишта детета прибавља школа преко сајта Е – УПИС.
Све информације око уписа деце у први разред могу се добити и од секретара школе на телефон : 034/6 522 101.

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ
                                                                                Светлана Б. Живановић