СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ - Преузимање материјала

Датум: 23. Mart 2020 16:58 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и драги ученици,
Услед ванредне ситуације која је проглашена на територији Републике Србије због спречавања ширења Корона вируса, са редовне наставе прелази се на учење на даљину.
Ученици могу сав додатни материјал из предмета СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ да погледају на овој страници преко сервиса „Google Drive“.
Довољно је да кликнете на линк испод и отвориће Вам се прозор са материјалима и домаћим задацима сложеним по разредима и датумима.

МАТЕРИЈАЛИ СРПСКИ ЈЕЗИК

Поштовани родитељи и драги ученици,
Ученици могу сав додатни материјал из предмета СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ да погледају на овој страници преко сервиса „Google Drive“.

МАТЕРИЈАЛИ СРПСКИ ЈЕЗИК