Фондација

Датум: 28. Januar 2019 12:43 Категорија: Новости

Председник Управног одбора Фондације „Драгица Николић“ госпођа Драгица Николић посетила је Основну школу „Јулијана Ћатић“ у Страгарима и том приликом донирала 23 рачунара за информатички кабинет. Такође, свим ученицима ове школе, њима 130, је уручен и слатки новогодишњи пакетић. Уручењу су присуствовали Мирослав Петрашиновић, председник скупштине град Крагујевца, као и заменик градоначелника Крагујевца, Ивица Момчиловић.

Госпођа Николић је поручила да је за једну државу најбитније да има образовану децу и да је Фондација због тога, поред пакетића, одеће, обуће, играчака и слаткиша које је поделила деци у Србији за Нову годину, одлучила да додели и један информатички кабинет. „Изабрали смо ову школу која је стара више од једног века јер деца и овде треба да имају исту шансу као и деца у градовима.“, поручила је Николић и пожелела је свим ученицима и колективу срећне новогодишње и божићне празнике. Директорка школе Светлана Живановић се захвалила Фондацији у име ученика и колектива и напоменула колико им значи ова донација.